Program Olomouc pro sport a volný čas, v rámci kterého mohli rodiče získat elektronickou poukázku v hodnotě 200 korun na volnočasové aktivity svých dětí, bude s koncem roku 2021 ukončen. Na podání žádosti tak zbývá již jen několik dní. Dobrou zprávou je, že platnost již vydaných voucherů se prodlužuje.

„Uvědomujeme si, že současná epidemická situace značně zkomplikovala návštěvy sportovních a volnočasových zařízení. Rozhodli jsme se proto vyjít vstříc rodičům, kteří se na nás obraceli s tím, že závěrem roku nemohli své vouchery uplatnit. Rada města tak rozhodla o jejich jednorázovém prodloužení,“ říká náměstkyně primátora Markéta Záleská, která program Aktivní město v Olomouci zaštiťuje.

Platnost již vydaných voucherů proto neskončí 31. prosince, jak bylo původně avizováno, ale prodlužuje se až do 30. června 2022. Projekt podporuje využívání volného času v následujících zařízeních: Aquapark Olomouc, Zoologická zahrada Olomouc, Plavecký stadion a Zimní stadion Olomouc.

Své vouchery mohou rodiče i nadále stahovat ve formátu PDF po přihlášení se ke svému účtu na https://moje.aktivnimesto.cz

23. prosince 2021 (čt)