Výtěžek z prodeje punče je už v Klokánku

Primátor Olomouce Miroslav Žbánek a hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk předali ve středu 16. ledna olomouckému Klokánku šek na padesát tisíc korun. Téměř dvaatřicet tisíc se jim podařilo získat, když v polovině loňského prosince společně prodávali punč na vánočních trzích. Zbytek oba přidali ze svého.
16.01.2019

Primátor přivítal první miminko Olomouce

Prvním miminkem Olomouce roku 2019 je Josef Spurný. Chlapeček přišel na svět na Nový rok v 17:18 ve Fakultní nemocnici Olomouc. Jako prvního Olomoučana jej v únoru čeká na radnici i slavnostní přivítání mezi občany města.
04.01.2019

Falešná zpráva o nakažených jehlách znovu straší lid. Jde o nesmysl

Na sociálních sítích se opět po roce začala šířit nesmyslná poplašná zpráva o výskytu nakažených injekčních jehel ve vozech MHD a na dalších veřejných místech. Jedná se o jeden z nejklasičtějších hoaxů, tedy nepravdivých zpráv, který se poprvé začal šířit už na jaře roku 2001.
04.01.2019

Pilotní verze aplikace Moje Olomouc je na světě, vyzkoušejte si ji

Začíná testovací období oficiální aplikace Moje Olomouc, která je nyní volně ke stažení pro systémy Android a iOS. Uživatelé ji mohou vyzkoušet a ovlivnit její způsob fungování i vznik nových funkcí. Obsah aplikace je rozdělen podle zájmu uživatele na kategorie: občan / turista / student.
13.12.2018