Nový moderní komplex poskytující ty nejlepší služby, které uspokojí i nejnáročnější z vás, jsme slavnostně otevřeli 24.6. 2012.

Mistrovské hřiště - Od r. 2006 se již můžeme pochlubit klasickým osmnáctijamkovým hřištěm par 72 se zavlažovanými odpališti, greeny a fairwayemi. Odpaliště jsou koncipována pro 4 kategorie, dvě pro muže a dvě pro ženy.

Veřejné hřiště - PUBLIC COURSE v areálu GOLF RESORTU OLOMOUC má 9 jamek v délce 85 - 200 m s perfektně upravenými greeny, které jsou chráněny pískovými překážkami, stejně jako je tomu na "velkém" hřišti. Hráči se setkávají i s vodní překážkou, přírodní strží, biozónou, se stromy na cestě k jamce i s různě střiženou trávou, která může jednotlivé rány značně zkomplikovat. Hra na tomto hřišti je zajímavá a nelehká i pro dobré hráče s handicapem, pro začátečníky je výbornou průpravou k získání handicapu 54.

Tréninkové plochy - se sestávají z 12 míst na krytém odpališti, 30 míst na cvičné louce, prostornými putting a chipping greeny se cvičnými bunkery.

Svoje auto zaparkujete přímo před novou klubovnou, k dispozici jsou hned dvě kamerami hlídaná parkoviště s kapacitou 130 respektive 70 míst.

Kromě klubových prostor vás rádi přivítáme ve stylové restauraci s bohatým menu a kapacitou 80 míst. Vyznavači kvalitní kávy určitě uspokojí své chuťové buňky v útulné kavárně pro 35 osob

Pro firemní akce je jako stvořená seminární místnost, která disponuje tím nejkvalitnějším technickým vybavením a pojme až 90 lidí.

Ubytovat se můžete v některém z jedenácti útulných dvoulůžkových pokojů 4* hotelu, který se nachází v 1. patře nad klubovnou.

Nechybí ani nový PRO-SHOP s kompletním golfovým vybavením. Kromě všech renomovaných značek si lze zakoupit i naprosto originální věci s logem GOLF RESORTU OLOMOUC. Např. polokošile jsou šity na zakázku a nikde jinde neseženete stejné.

Na pohodlí a zázemí samotných golfistů se samozřejmě také nezapomnělo. Kromě originálních a luxusně vybavených šaten a špičkově vybavených sprch je hráčům k dispozici kvalitní "begárna". Přímo z šaten vyjdete ven ke garáži, kde máme zaparkované buggy. Využít můžete i prostoru s vybavením očištění vaší golfové výbavy a výstroje.

Ti z Vás, co se rádi kochají krásnými výhledy, budou naprosto unešeni, pokud si udělají pohodlí na některé ze dvou teras. Z té první se Vám pod nohama nádherně rozprostře celá Haná i s její metropolí Olomoucí. Na druhé terase můžete zabrousit pohledem do přírody, kde se vyjímá jezírko, do kterého zabíhá green jamky č. 18. Nad jezírko zabíhá molo, na kterém si můžete odpočinout a kochat se okolní krajinou. S dobrým drinkem v jedné ruce a třeba i doutníčkem v té druhé může na všech terasách i mole v jednom okamžiku relaxovat přes 200 osob.

Kompletně se vybudovala také nová infrastruktura. Přesvědčit se o tom můžete například při svezení zbrusu novými golfovými autíčky poslední generace po areálových cestičkách.

Určitě sem nezveme jen golfisty, ale pohodové chvilky zde můžou strávit také rodiny s dětmi, mladé páry i senioři.

Kromě golfových turnajů pro Vás zorganizujeme večírky, svatby, oslavy, semináře, workshopy a celou řadu dalších akcí.

Všichni jste proto srdečně vítáni.Véska 40
783 16 Dolany – Véska
telefon: (+420) 581 112 913; (+420) 602 512 822
e-mail: [email protected]
web: http://www.golf-olomouc.cz