Sportovní areál s krytou halou se nachází v blízkosti Androva stadionu a NH hotelu. Pod střechou jsou čtyři tenisové dvorce s kobercovým povrchem. K dispozici je také badmintonová hala se čtyřmi kurty. Areál dále nabízí 9 antukových kurtů. Součástí areálu jsou rovněž tři kurty pro squash. Sportovci mají také možnost využít wellness centrum se solárii, masážemi a mokrou zónou

Squash

Nabízíme vám hru v nejhezčím squashovém prostředí v Olomouci. Hraje se na čtyřech kurtech od firmy ASB. Jedinečnost prostoru dotváří posuvná stěna na kurtu č. 3, který lze využít také ke čtyřhře. Celý prostor poskytuje vysoký komfort hry pro hráče. Dostatečná velikost prostor pro rozcvičení a zázemí za kurty svědčí o odborné architektonické přípravě projektu.

Diváky potěší přehledností a dostupností. Ke sledování mají na výběr hned několik pohledů. Jednak ze židliček či pohovek u squashových kurtů ale také z prostorné galerie ve 2. patře.

Návštěvníky, kteří se touží zlepšovat ve své technice, uspokojíme ve spolupráci s týmem profesionálních trenérů, kteří získali certifikaci České squashové asociace. Poskytujeme osobní trénování hráčů všech věkových skupin, pro ty nejmenší je k dispozici squashová škola.

Adventure golf

Jedná se o oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinnou zábavu, která má své kořeny v Severní Americe. Adventure golf nabízí v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. S minigolfem má ovšem adventure golf společnou pouze velikost drah. Dalo by se říci, že adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a minigolfem a příjemným způsobem spojuje prvky obou sportů.

Adventure golf mohou hrát jednotlivci nebo skupiny hráčů. Cílem hry je podobně jako u golfu dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem se nakonec stává hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.

Kluby působící v centru

  • Aerobik klub Olomouc (děti), Badnintonový klub OMEGA Olomouc, ITS tennis centre, Squashový klub mládeže Olomouc

Sporty

  • badminton, tenis, squash, stolní tenis, fitness, milon circle, skupinové cvičení, cvičení pro děti AEROBIK KLUB, TRX funkční trénink, aero yoga, adventure golf, poradna + diagnostika

Otevírací doba

Po–Ne 6:00–23:00Legionářská 19
779 00 Olomouc
telefon: (+420) 585 205 700; (+420) 585 205 800
e-mail: [email protected]
web: http://www.omegasport.cz