Síť Family pointů má již dlouholetou tradici a my jsme se do ní v Olomouci zapojili v roce 2017. Jedná se o nízkoprahové a bezbariérové zařízení, které nabízí zázemí pro rodiny s dětmi. Téměř v centru Olomouce (ul. Zámečnická 1151/7) se můžete ocitnout na Ostrově pro rodinu, který kromě zázemí Family pointu místa pro rodinu® nabízí širokou škálu služeb pro rodiny s dětmi. Jedná se o prostor pro setkávání, kde můžete své děti nakojit/ nakrmit, přebalit, využít hracího koutku, odpočinout si, načerpat informace ohledně prorodinných aktivit v Olomouckém kraji, využít základní poradenství a to vše zcela zdarma. Mimo to nabízíme širokou škálu vzdělávacích aktivit.

Přidanou hodnotou našeho olomouckého kontaktního Family pointu místa pro rodinu® je soustředění se na zdravý a ekologický životní styl. To je patrné již z našeho vybavení, které je čistě z přírodních materiálů a vaše děti u nás najdou hračky pouze z přírodních materiálů. V tomto duchu taktéž podporujeme rodiny a šíříme osvětu.

Přijďte se za námi podívat. Jsme tady pro vás každý všední den v čase od 9:00 do 18:00 hodin. Můžete u nás bezplatně zaparkovat, zaskotačit na trampolíně a mnoho dalšího. Zkrátka není třeba o tom mnoho psát, ale přijít a zažít si kouzlo tohoto jedinečného místa. Více informací a kontakty na nás najdete na webových stánkách http://www.olomouc.familypoint.cz a nezapomeňte se podívat na kalendář akcí.Zámečnická 1151/7
779 00 Olomouc
telefon: (+420) 776 373 665
e-mail: familypoint.olomouc@gmail.com
web: http://www.olomouc.familypoint.cz