Máte malé dítě, ale i tak se chcete vzdělávat nebo pracovat?
Zjistili jste, že práce z domu není to pravé ořechové?
Zvažujete rozjet vlastní podnikání v průběhu péče o děti?
Vyzkoušejte sdílený pracovní prostor s hlídáním dětí pod jednou střechou!

Nově nabízíme vybavenou sdílenou kancelář, kde najdete potřebný klid a soustředění na svou práci či zázemí pro rozvoj vlastního podnikání. Rodič má dítě vždy nablízku – o patro níž – takže s ním může v případě potřeby být, a zároveň je od něj oddělený, tudíž se může na práci plně soustředit. Rodič není izolován v domácím prostředí a současně neztrácí čas při přejíždění od hlídání do kanceláře. Využijte 5 pracovních míst (vč. PC, tiskárna, kopírka, scanner, Wi-Fi, kancelářské potřeby, uzamykatelné skříňky, laminovací a skartovací stroj, tématické knihy k zapůjčení), zasedací/školící prostor (dataprojektor, promítací plocha, flipchart, PC, kapacita 15 míst), vybavenou kuchyň s jídelnou, sociální zázemí, poradna (psychologické/rodinné poradenství, profesní/kariérové poradenství).

Nezbytnou doplňkovou službou pro klienty je hlídání dětí při využití co-workingu, které je zajištěno profesionálními pečovatelkami v RC Heřmánek o patro níž.

Nabízíme vybavené pracovní zázemí, poradenství a vzdělávání pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti pod jednou střechou.

Pro dotazy a rezervace místa kontaktujte koordinátorku FOO:
Zuzana Hoferková / info@familyofficeolomouc.cz / 730 521 788náves Svobody 41
779 00 Olomouc -Holice
telefon: (+420) 730 521 788
e-mail: info@familyofficeolomouc.cz
web: http://www.familyofficeolomouc.cz