Provoz cukrárny s nabídkou dortů a zákusků vyráběných podle domácích receptur. K dispozici je vnitřní i venkovní hrací kout pro děti. Možnost pořádání dětských oslav a párty, firemních či rodinných akcí. Zajištění obložených mís, chlebíčků, salátů a jiných specialit studené i teplé kuchyně.Vstup a interiér

Před vstupem do objektu se nachází upravený chodník o sklonu 4,8°, chybí zarážky proti vyjetí a madla, chodník dostatečně široký. Tento upravený šikmý chodník má na začátku obtížný sklon 12,9°. Vstup do objektu tvořen dveřmi (šířka 932 mm) otevíratelné dovnitř. Dále se nachází dostatečně prostorná předsíň a další dveře o stejné šířce. Oboje dveře jsou s prahem, bez madla. Před vstupem je vjezd o sklonu 8,5° s kobercem. V objektu jsou mobilní židle a stoly výšky 764 mm. Dále se v objektu nachází věšáky ve výši 1700 mm a dětský kout. Pult v objektu výšky 1212 mm. Před cukrárnou je i zahrádka bez překážek a schodů. Na zahrádce je i dětské hřiště. Stoly na zahrádce jsou ve výši 722 mm a jsou zde mobilní židle.

Hygienické zázemí

K samostatné toaletě jsou dveře šířky 806 mm, dále se nachází předsíň (šířka 1545 mm a hloubka 1825 mm). Dveře na toaletu (š. 808 mm) jsou otevíratelné z kabiny a bez madla. Samostatná kabina je šířky 1576 mm a hloubky 1589 mm). WC mísa je od levé stěny vzdálena 615 mm, od pravé stěny vzdálena 605 mm, odsazení čela mísy od zadní stěny je 295 mm a výška sedátka je 534 mm. WC má dvě sklopná madla o délce 795 mm. Umyvadlo ve výšce 854 mm nemá madlo. V kabině je zrcadlo. V kabině chybí věšák a signalizační tlačítko.

V objektu se nachází přebalovací pult, dětský koutek a dětské hřiště.

Doplňující informace k přístupnosti

Objekt přístupný    Bezbariérový vstup hlavním vchodem Ližiny nebo rampa Bezbariérová toaleta Obtížný sklon

Fotografie
Přístupnost budovy pro rodiče s dítětem v kočárku
  • Přístupnost budovy pro rodiče s dítětem v kočárku.
  • Samoobslužný výtah, nebo možnost překonat výškové rozdíly bezbariérově.
Služby pro rodiny s dětmi
  • Nekuřácké zařízení.
  • Dětský koutek pro děti vybavený hračkami a prostorem pro hraní.
  • Přebalovací pult.
  • Prostor k nakojení dítěte (speciální místnost např. s přebalovacím pultem, koutek oddělený zástěnou apod.).
Gastro zařízení
  • Dětské židličky.
  • Možnost ohřátí vlastní dětské stravy.
  • Dětská jídla/dětské porce.
  • V nabídce dětských jídel jsou i jiná, než smažená a sladká.
Fotografie
Mošnerova 14a
779 00 Olomouc
telefon: (+420) 732 729 300
e-mail: info@sladkymeda.cz
web: http://www.sladkymeda.cz