22. - 26. 6. 2026
13:00 - 14:00
Zveme vás na 2.ročník hudebního festivalu pod okny Onkologické kliniky. V týdnu 22.6-26.6. vždy od 13:00-14:00 hodin si můžete přijít poslechnout skvělou muziku, vychutnat dobrou kávu a podpořit onkologii.
před budovou H1, Zdravotníků 248/7, Fakultní nemocnice Olomouc
Ambasador onkologických pacientů, Dagmar Cinegrová a Fakultní nemocnice Olomouc