Hudec sledoval malé lyžaře: jsou šikovní!

Pod dohledem olympijského medailisty vyvrcholil v lyžařském areálu v Hlubočkách u Olomouce první ročník Lyžování s Janem Hudcem, kterého se zúčastnilo třiapadesát dětí se základních školy Gorkého a základní školy Droždín.
20.02.2017

Tvořivý den na Sluňákově

Centrum Sluňákov v Horce nad Moravou chystá akci, která zaměstná neposedné ruce všech kutilů, ale i těch méně zručných šikulů. Tvořivý den se uskuteční v sobotu 18. února od 10.00 hodin. Vstup je zdarma.
16.02.2017

Dětem předá ceny olympijský medailista

Od začátku týdne se děti ze základní školy Gorkého a základní školy Droždín učí lyžovat pod patronací olympijského medailisty Jana Hudce. Třiapadesát školáků absolvuje příměstský lyžařský kurz v areálu v Hlubočkách u Olomouce. Pod vedením zkušených instruktorů se děti učí lyžovat. Jde o první rok akce Lyžujeme s Janem Hudcem. Špičkový světový sjezdař předpokládá, že budou následovat další.
14.02.2017

Tourism Expo 2017: atraktivní program ve dvou pavilonech

Novou sezónu Výstaviště Flora Olomouce otevře tradiční výstava služeb cestovního ruchu a využití volného času TOURISM EXPO. Již 22. ročník veletrhu zaměřeného na propagaci turistiky a cestovního ruchu se bude konat ve dnech 10. – 11. 2. 2017 (denně od 9 do 18 hod).
06.02.2017

Brýle už nestačí? Pomohou vám specializované organizace

Pokud máte problémy se zrakem a potřebujete poradit jak se zorientovat v nové životní situaci, pomoci s výběrem optické nebo kompenzační pomůcky, počítače, vzdělávacího kurzu či hledáte zaměstnání, pak právě pro vás je určena nová informační brožura. Vznikla ve spolupráci organizací, které pomáhají osobám se zrakovým postižením v Olomouckém kraji.
24.01.2017