Motoráčkem na jubilejní jarní Floru Olomouc

Tento čtvrtek 26. dubna začíná na olomouckém výstavišti už jubilejní 60. ročník jarní etapy Flory Olomouc, největší květinové akce v zemi. V hlavní hale olomouckého výstaviště se představí letošní narozeninové téma – „Pugét pro Floru“.
26.04.2018

Zveme vás na Veletrh sociálních a souvisejících služeb v Olomouci

Již 2. ročník Veletrhu sociálních a souvisejících služeb se uskuteční v pátek 18. května od 10:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci. Na jednom místě se tak budou prezentovat na tři desítky organizací, které poskytují své služby např. seniorům, občanům se zdravotním postižením, rodinám s dětmi apod.
25.04.2018

Soutěž SPECIALIZED GRAND PRIX o dvě jízdní kola

Populární soutěž pro rodiče s dětmi v Centru Semafor začne už v pátek 27. dubna. Uskuteční se pět kvalifikačních kol rodinných týmů a finále. Do velkého finále v říjnu postupují první tři vítězi z každé kvalifikace, ve které se mimo jiné jezdí i na koloběžce nebo ve šlapacích autech.
23.04.2018

Tvarůžkový festival přilákal o víkendu 14 tisíc lidí

Třetí ročník olomouckého Tvarůžkového festivalu ozdobila rekordní přízeň návštěvníků. Čtrnáct tisíc lidí ochutnalo čtyři tuny syrečků v různé formě. K tomu je čekalo slunečné počasí a bohatý program.
23.04.2018

Academia Film Olomouc nabídne bohatý program pro děti

Vzdělávací show Agent v kapse od populární ČT Déčko, virtuální realita pro celou rodinu, rozhlasové pohádky a kreativní dílny s výtečným ansámblem z Divadla na cucky, ale také přínosný workshop z dílny platformy Konsent, která se věnuje prevenci sexuálního násilí.
23.04.2018

Tvarůžkový festival zahájí turistickou sezónu v Olomouci

Třetí ročník Olomouckého tvarůžkového festivalu provoní 21. a 22. dubna Horní a Dolní náměstí. V kulturním programu vystoupí legendární skupiny The Tap Tap a Buty. Festival bude zároveň první akcí nové turistické sezony.
20.04.2018

Olomoucké Centrum Semafor zahajuje sezónu s dvojnásobnou plochou dopravního hřiště

Téměř s půl kilometrem nových cest a s dvojnásobnou plochou dopravního hřiště je Centrum Semafor v Olomouci připraveno na novou sezónu. V nově vybudované části dopravního hřiště si děti, školáci, ale i veřejnost mohou nově vyzkoušet simulaci jízdy po cestách mimo obec. Stavební práce si vyžádaly náklady těsně přesahující jeden milion korun.
20.04.2018